Annons

 i Tävling

Det tävlas snart i Sportfish Masters igen. Nästa två deltävlingar är 4 augusti (zander) och 5 augusti (pike) i Uppsala. Nedan finns redan finalklara team…

Läs mer här -> Sportfish Masters

PIKE 2012

TEAM SPORTFISKEGIGANTEN    #1
Rikard Bergström
Johan Tiljander

TEAM TJO    #2
Timmie Andersson
Olle Cronqvist
Johan Cronqvist

TEAM NORD FRÅN SYD    #3
Alex Nord
Conny Nord
Mattias Skog

DEN ONDE, DEN GODE, DEN FULE    #4
Mikael Udéhn
Markus Udéhn
Anton Berglund

AWA-SHIMA TEAM RISPECT SWEDEN    #5
Patrik Persa Persson
Robban Robisch Andersson
Roger Thellan Thelander

TEAM TOTALFISKE    #6
Magnus Malmgren
Henrik Malmgren
Mathias Nemback

MUNTERJERKARNA    #7
Martin Udd
Johan Udd
Mikael Lindqvist

TEAM FISH ON    #8
Tomas Nyberg
Mathias Thoren
Christer Bengtsson

NFTEAM 1    #9
Marcus Jansson
David Axelsson
Tomas Axelsson

TEAM AROSPIKE    #10
Göran Andersson
Jonny Thofeldt
Klas Lindkvist

TEAM FISHFIRE    #11
Conny Wilén
Tommy Barklund
Tomm Lövdahl

TEAM BERRAS SPORTFISKE    #12
Johan Funk
Ivar Gustavsson
Curre Avasjö

TEAM GEDDA    #13
Roger Rogge Hellström
Mats Muffen Rydman
Peter Hultan Hultenius

TEAM LUSOX    #14
Patrik Pihl
Christian Nilsson

TEAM ARMAGÄDDON 1    #15
Nicklas Hilmersson
Christian Sisse Strand

TEAM SWEFISH    #16
Bjarne Rålund
Joel Eriksson

TEAM HÄNGOVER    #17
Tomas Ström
Mikael Skoogh

TEAM FISKEBULLE    #18
Johan Mellqvist
Simon Östberg
Anders Blom

TEAM EP    #19
Erik Bäck
Peter Hansson

TEAM JAXA    #20
Andreas Jax
Håkan Larsson

TEAM PERAX    #21
Johan Löfström
Jon Persson

PIKE CONQUERS    #22
Daniel Natanaelsson
Pelle Lindèn
Robert Wikander

TEAM BE-LOKE    #23
Christian Bergh- Eriksson
Daniel Moe

TEAM SÅ IN I VASSEN    #24
Magnus Löfström
Mika Hopponen
Arnold Westberg

GOTHIA PIKE    #25
Joni Lindqvist
Dennis Grube
John Hedin

TEAM TAJTLAJN    #26
Anders Johansson
Robert Theil
Andreas Kalmlund

TEAM ARMAGÄDDON    #27
Andreas Nilsson
Henric Sandeen
Nicklas Hilmersson

TEAM STELLA OLD FARTS    #28
Nisse Gillberg
Kimmo Korpi
Tomas Andersson

TEAM GÄDDHÄNG    #29
Jonas Larson
Erik Ögren

LAG BISKOPEN    #30
Tore Ökvist
Oskar Ökvist

ZANDER

TEAM TOTALFISKE    #1
Magnus Malmgren
Henrik Malmgren
Mathias Nemback

ATV CENTER FISHINGTEAM    #2
Gimmy Larsson
Fredrik Martinsson

TEAM ISMOJIGGEN    #3
Ismo Raunemaa
Thorbjörn Buch

TEAM SLIPSNISSARNA    #4
Roger Larsson
Kid Andersson

TEAM FISHON    #5
Cory Symoens
Tony Andersson

MÄLARDALENS SPORTFISKE    #6
Daniel Granholm
Thomas Johansson

TEAM RUBANK    #7
Niclas Björklund
Mickael Löfberg

TEAM SLIPSNISSARNA 2    #8
Roger Larsson
Björn Enander

TEAM FISKECENTER I JÖNKÖPING    #9
Peter Rose
Stefan Gustafsson

STRÖMVALLS SPORTFISKE    #10
Tomas Andersson
Anders Gustavsson

SPORTFISKEBUTIKEN TAJTLAJN    #11
Andreas Mattson
Christian mattsson
Freddy Johansson

TEAM G11    #12
Martin Odenhäll
Tomas Trollregn

TEAM SÄTER    #13
Johan Eriksson
Patrik Andersson

TEAM PERAX    #14
Jon Persson
Johan Löfström
Cecilia Grönberg

TEAM SWEFISH    #15
Bjarne Rålund
Roger Schön

Annons

Sportfiskeprylar
Rekommenderade artiklar

Kommentera